O NAS

me&BAGS to marka polska, rodem z królewskiego miasta Krakowa, co z dumą podkreślamy!
Od 2010 roku tworzymy produkty, które stają się dla kobiet prawdziwym znakiem rozpoznawczym.

Naszą markę stworzyliśmy dla kobiet i z myślą o kobietach, bo to ich potrzeby, codzienne życie, wygoda i elegancja stanowią dla nas największą inspirację.

Materiałowe torby me&BAGS to idealne połączenie eleganckiej wygody z luksusem najwyższej jakości materiałów i własnoręcznego wykonania. Poprzez swoją funkcjonalność, doskonale spełniają wszystkie potrzeby współczesnej kobiety, dotyczące zarówno elegancji, jak i praktyczności oraz wygody. Nasze damskie torebki, wciąż zdobywając coraz większą popularność, stają się znakiem rozpoznawczym i charakterystycznym akcentem każdej kobiety z klasą.

HEARD & HAND MADE ART

Torby me&BAGS to idealne połączenie, które doceniają wszystkie kobiety.
To właśnie z miłości do ręcznie wykonywanych dodatków, zrodziło się motto naszej marki

Wychodzimy z założenia, że kobieta i torebka to niezwykle zgrany, wręcz nierozłączny duet. Kobiecie zdarzy się wyjść z domu bez biżuterii, bądź butów na obcasie. Czasem nawet i bez makijażu… Torebka jest jednak koniecznym elementem każdej kobiety, bez której nie ruszy się nigdzie. Przyznasz nam rację, prawda?

Właśnie ze względu na to, zasługujesz, aby Twoja torebka była najlepszej jakości i piękna. Zasługujesz na bycie wyjątkową!