O marce

me&BAGS to marka polska, rodem z królewskiego Krakowa, co z dumą podkreślamy.
Od 2010 roku tworzymy produkty, które stają się dla kobiet prawdziwym znakiem rozpoznawczym.

Naszą markę stworzyliśmy dla kobiet i z myślą o kobietach, bo to ich potrzeby, codzienne życie, wygoda i elegancja stanowią dla nas największą inspirację.

Nasze produkty to dynamiczne połączenie eleganckiej wygody z luksusem najwyższej jakości materiałów oraz ręcznego wykonania każdego wzoru. To małe dzieła sztuki, które są zarazem bardzo funkcjonalne i spełniają wszystkie wymogi współczesnej kobiety, która nie tylko chce świetnie wyglądać, ale ceni sobie również praktyczność i wygodę. Nasze produkty, stają się wyróżniającym elementem, charakterystycznym akcentem i znakiem rozpoznawczym.

To połączenie, które cenią kobiety z klasą, pewne siebie, ceniące wygodę i wymagające...
Czyż nie jesteś jedną z nich? Ależ tak. I my o tym wiemy.

 

Z tego uwielbiania ręcznie robionych dodatków zrodziło się motto naszej marki, czyli...
Heart & hand made art

Wychodzimy z założenia, że kobieta i torebka to niezwykle zgrany, wręcz nierozłączny duet. Kobieta może bowiem wyjść z domu bez kolczyków. Może założyć spodnie zamiast spódnicy. Może nie nałożyć makijażu. Torebkę jednak weźmie ze sobą zawsze. Przyznasz nam rację, prawda?

Dlatego też zasługujesz na to, by Twoja towarzyszka była najlepszej jakości. Wszak jesteś kobietą luksusową.

O jakości

Ogromna pasja. Pełen profesjonalizm.

Wszystkie torebki, bransoletki i szale, które znajdują się w naszej ofercie, zostały zaprojektowane przez Ewę Kołbon z myślą o kobietach i dla nich samych. To ich zróżnicowane potrzeby i style życia stanowią największą inspirację do tworzenia nowych wzorów.

Precyzja ręcznego wykonania.

Produkty szyte są ręcznie przez najlepszych polskich krawców i kaletników. Tylko w ten sposób dopieścić można nawet najdrobniejsze detale, co gwarantuje absolutną perfekcję wykonania.

Doskonałej jakości naturalne materiały.

Podstawę torebek me&BAGS stanowią włoskie i polskie skóry naturalne sprowadzane na specjalne zamówienie wprost z międzynarodowych targów mody. Niektóre modele posiadają całkowicie gładką powierzchnię, inne łączone są ze skórą o fakturze pytona, krokodyla lub merynosa, które to występować mogą także samodzielnie. Podszewki są natomiast bawełniane.

Ponadczasowy styl. Subtelna elegancja.

Intrygująca, stonowana gama kolorystyczna cudownie współgra z ekskluzywnymi materiałami. Do wyboru są m. in.: elegancka czerń, stylowe odcienie szarości, ciepłe barwy miodu, modne bordo i naturalne brązy. Harmonijnie połączyliśmy klasykę z nowoczesnością i wprowadziliśmy w nasze projekty równowagę pomiędzy luksusem a minimalizmem.

Szykowne detale.

Prostotę każdego projektu przełamują mocne, wyraźne akcenty. Każdą torebkę wyposażamy w metalowy breloczek z logo firmy. Solidne, metalowe zamki obszyte są zawsze czarną, elegancką tasiemką, a blasku całości dodają lśniące klamry i zapięcia.

O wartościach

Na piedestale stawiamy kobietę – jej potrzeby i wymagania. Do każdej podchodzimy indywidualnie. Cenimy sobie bezpośredni kontakt z klientem.

Za działalnością me&BAGS stoją silne wartości. Staramy się tworzyć produkty, które cechują się unikalnym pięknem, solidnością i użytecznością. Czym nam się to udaje? To potrafią ocenić tylko nasze klientki...

„Torebka jest piękna. Już na zdjęciu było to widać, ale w rzeczywistości zachwyca jeszcze bardziej. No i perfekcyjnie wykonana. Myślę, że nie ostatnia w mojej garderobie. Pozdrawiam!”
/Monika H./

„Dotarła dziś do mnie miodowa torebka, jest przepiękna, sprawiliście mi dużo radości.”
/Jola B./

„Dzień dobry, dzisiaj torby doszły, są tak cudowne! Zadbane o każdy szczegół/detal. A bransoletki to kolejne cudo! Na pewno się na zakupie ich nie skończy. (...)”
/Syll Buza/

„Komin nosi się bosko :) (...)”
/Ola M./

„Torebka dojechała jest przepiękna, warto było tyle czekać... już mam w głowie inny model.”
/Anna W./

„(...) odebrałam dziś torebkę, jest ultra super boska!”
/Karina W./