O MARCE

Me&BAGS to krakowska marka, którą stworzyliśmy w 2010 roku. Naszą specjalnością są ręcznie robione torby, doskonale wpisujące się w miejski styl życia i luźną, młodą, nowoczesną elegancję. Torby me&BAGS to idealne połączenie minimalistycznego szyku i maksymalnej wygody.

Minimalistyczny szyk w miejskiej dżungli

Te pojemne i wygodne torebki zostały stworzone po to, byś mogła codziennie przemierzać z nimi miejską dżunglę. Zmieści się w nich wszystko – masa kobiecych drobiazgów, zgrabny laptop, a także strój na basen lub siłownię. Szlachetna prostota projektu sprawia, że torebki me&BAGS pasują zarówno do kreatywnych streetowych stylizacji, jak i do minimalistycznej miejskiej elegancji.

Dzięki ogromnej palecie kolorów i wzorów możesz wybrać model idealnie dopasowany do Twojej osobowości i ulubionej gamy barw – od stonowanych odcieni szarości i beżów, poprzez zgaszone pastele i modny dżins, po intensywne kolory z charakterem i ciekawe printy – między innymi graficzne, kwiatowe, moro lub marynarskie.

Ręczne rzemiosło

Od 2010 roku z pasją projektujemy i ręcznie tworzymy nasze torby w słynącym z rzemieślniczych tradycji Krakowie.

Wierzymy w slow fashion, czyli sztukę projektowania i szycia z pietyzmem oraz przywiązaniem do najdrobniejszego detalu, co przekłada się na trwałość naszych torebek, które nawet po długim użytkowaniu wyglądają jak zdjęte wprost ze sklepowej półki. Osobiście nadzorujemy cały proces powstawania każdej torebki – od narodzin pomysłu, poprzez selekcję materiałów i czuwanie nad jakością w szwalni, aż do zamknięcia paczki, która trafi w Twoje ręce.

Facebook

Settings

Menu

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in