W me&BAGS torebki szyjemy w Polsce!

Dodany dnia2020-07-02 Przez
Ulubione0

A dokładniej rzecz biorąc - w Krakowie. To tutaj znajduje się nasz showroom, a przede wszystkim - to pod Krakowem znajdują się dwie szwalnie, z którymi współpracujemy. Torebki dla Was szyją doświadczeni w swoim fachu rzemieślnicy, a Ewa - właścicielka marki, czuwa nad procesem produkcji. Każdy model w sprzedaży ma swój prototyp, który jest przez nas wielokrotnie przymierzany i testowany, zanim trafi do oficjalnej produkcji.

Zdjęcie z showroomu w Krakowie. Zapraszamy od 9 do 16.


Szycie torebek zgodnie ze slow fashion.

Slow fashion to idea starannego, rzemieśliczego szycia, z przywiązaniem do detalu, z jakościowych tkanin. Staramy się bardzo, aby każda Wasza torebka powstała właśnie w takiej atmosferze i była uszyta tak, aby towarzyszyła Wam przez lata! Stąd cena torebki jest wyższa, niż w popularnych sieciówkach, w których produkcja odbywa się taśmowo w krajach azjatyckich, a użyte materiały niekoniecznie są wytrzymałe i jakościowe.

Staramy się również, aby produkcja naszych torebek była jak najbardziej ekologiczna, dlatego z końcówek materiałów używanych do szycia torebek odszywamy akcesoria zero-waste: kosmetyczki-organizery oraz gumki typu scrunchies.

Zdjęcie ze szwalni oraz akcesoria zero-waste


Polskie torebki tylko z wegańskich materiałów.

Wśród naszych torebek nie znajdziecie materiałów odzwierzęcych - szyjemy jedynie z naturalnych tkanin (bawełna i len) oraz eko-skóry i eko-zamszu. Zależy nam bardzo na tym, aby torebki były wytrzymałe oraz łatwe w czyszczeniu, dlatego naturalne materiały wzmocnione zostały domieszką poliestru, dzięki czemu są odporniejsze na ścieranie, a wszystkie nasze produkty możecie prać w pralce! Sznurki i paski, których używamy,  to z kolej w 100% bawełniany i  100% polski materiał.

Zdjęcie tkanin i pasków, których używamy do szycia torebek.


Polska marka zwrócona do klientek.

W me&BAGS bardzo dbamy o kontakt z Wami, naszymi #mebagsgirls :) To z Wami urządzamy konsultacje przed stworzeniem nowej torebki lub wypuszczeniem nowych wzorów czy kolorów, to Wy często proponujecie nazwy dla nowych modeli (np. Baggerka i Crosserka!), to na Waszą prośbę powstał mebagsowy plecak! Jeżeli brakuje Wam czegoś w naszych produktach - ulepszamy projekty lub wzbogacamy kolory. Robimy to, bo wiemy, że bez Was nie byłoby naszych torebek, a każda pozytywna opinia, które wysyłacie do nas lub zostawiacie w naszych mediach społecznościowych, to dla nas największa motywacja!

Opinie na temat naszych torebek: DuoBag i Crosserki.


Koniecznie sprawdźcie naszą społeczność na Instagramie - #mebagsgirl!


Powrót do artykułów >

Facebook

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się