Jaki model torebki wybrać ze względu na wielkość?

Dodany dnia2021-02-22 Przez
Ulubione0
Czy mieści A4? Czy pomieści butelkę z wodą? Czy zmieszczę w niej laptopa? W tym artykule rozwiewamy wszelkie Wasze wątpliwości dotyczące tego, co mieszczą, a czego nie zmieszczą nasze torebki!

Rozmiar to jeden z głównym czynników decydujących o tym, czy chcemy kupić taką czy inną torebkę. W zależności od tego, co chcemy w niej nosić i w jakich okolicznościach jej używać, szukamy torebki różnych rozmiarów. W tym artykule wypisałyśmy, co mieści się w którym modelu naszych torebek, aby ułatwić Wam decyzję!


Uporządkowałyśmy torebki od najmniejszej do największej - oto lista!

Nerka - saszetka

Ma jedną komorę i mieści najpotrzebniejsze przedmioty (telefon, portfel, klucze). Nie ma żadnych dodatkowych kieszeni w środku. Świetnie sprawdzi się podczas wycieczek!


Mini Crosserka - mała listonoszka

To idealna torebka na wyjścia na miasto! Mieści najpotrzebniejsze drobiazgi + niedużą książkę czy kosmetyczkę, ale nie pomieści małej butelki z wodą. Ma jedną komorę, jedną kieszonkę wewnętrzną i jedną kieszeń na zamek na froncie.


Mini Bucket Bag - nieduża torebka w kształcie sakiewki

Ma jedną komorę i jedną wewnętrzną kieszonkę. Mieści małą butelkę z wodą, książkę czy lunchboxa. Nie mieści formatu A4. Super wygląda do sukienek, dlatego będzie świetnym wyborem na lato, gdy nie musimy nosić przy sobie tak wiele :)

Małe torebki w sklepie me&BAGS


MoonBag - okrągła torba na ramię

Ma jedną komorę, jedną wewnętrzną kieszeń i jedną kieszeń na froncie. Mieści tyle, co Mini Bucket Bag i więcej, ale ze względu na jej konstrukcję nie zalecamy wypychania jej do granic możliwości - wypchana traci swój wyjątkowy, krągły kształt :)


Crosserka - listonoszka o oryginalnym kształcie

Ma jedną komorę, jedną wewnętrzną kieszeń i zewnętrzną kieszeń na zamek i mieści więcej, niż na to wygląda! Pomieścicie w niej wszystko, czego potrzebujecie na codzień w pracy, a zostanie wam jeszcze miejsce na zakupy. Dla wytrwałych pomieści nawet A4 (chociaż rogi będą nieco wystawać z komina).


DuoBag - torebka worek z charakterystycznym kominem

Dokumenty A4, 16-calowy laptop, strój na siłownię - do DUO zmieścicie naprawdę sporo! Niektóre z was donoszą, że sprawdzi się świetnie nawet jako bagaż podręczny! Torebka ma jedną komorę i dwie spore kieszenie wewnętrzne.

Duże torebki w sklepie me&BAGS


Bucket Bag - duża torebka worek

Torebka bardzo podobna wielkością do DuoBag, ale ze względu na swoją konstrukcję worka można ją napchać do granic możliwości i przenieść w niej pół domu :) Spokojnie zmieścicie w niej laptopa, dużą butelkę z wodą czy spore zakupy! Ma jedną komorę i dwie wewnętrzne kieszenie.


Baggerka - duża shopperka na zamek

To prawdziwa torebka do zadań specjalnych! Ma jedną komorę, dwie kieszenie wewnętrzne i jedną ukrytą kieszonkę na froncie na najpotrzebniejsze drobiazgi. Pomieści wszystko - dokumenty A4, laptopa, obiad do pracy, a jeszcze zostanie sporo miejsca. A do tego jest zapinana na zamek!


me&BABY - torba dla mam

Pomieści wszystkie akcesoria dla dzieci oraz wszystkie Twoje szpargały :) A co najważniejsze - dzięki temu, że posiada aż 6 (!) kieszeni wewnętrznych (jedna duża na zamek) oraz dwie kieszenie na zewnętrz (jedna specjalnie na butelkę), wszystko utrzymasz w porządku! Torebkę można przypiąć do wózka.

Największe torebki w sklepie me&BAGSTo jak, który model będzie idealny dla Ciebie :) ?

Powrót do listy artykułów >

Facebook

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się