Baggerka - nowy wymiar shoppera

Dodany dnia2020-03-27 Przez
Ulubione0


Shopperka do zadań specjalnych.

Wszystkie nasze torebki-worki są bardzo pojemne, ale tym razem postanowiłyśmy uszyć torbę, w której zmieści się absolutnie WSZYSTKO. Zamarzyłyśmy też, aby nie był to worek, a klasyczna shopperka. A do tego bardzo chciałyśmy spełnić Wasze marzenie odnośnie torby zapinanej na zamek. I tak właśnie powstała BAGGERKA - ultra pojemna shopperka z charakterem, w której zmieścisz laptopa, dokumnety w formacie A4, lunch (śniadanie i obiad w sumie też), strój na jogę, małe zakupy… i być może zostanie ci jeszcze trochę miejsca. 

Zdjęcie: torba shopper Baggerka - pojemna, z wygodnymi kieszeniami.

Wszystko zapniesz wygodnie na zamek, a jeżeli martwisz się, że w tym ogromie spakowanych rzeczy nie znajdziesz kluczy czy portfela - spokojna głowa. Poza dwoma wewnętrznymi kieszeniami, standardowymi w naszych torebkach, w Baggerce wszyłyśmy także kieszonkę zewnętrzną, ukrytą pomiędzy uchwytami, na drobiazgi, które chcesz mieć zawsze pod ręką.

Infografika: jak uszyta jest torebka shopperka Baggerka?

Minimalistyczny design.

Baggerka to bardzo minimalistyczny model - chciałyśmy, aby była to torebka, która będzie pasować do każdej waszej stylizacji - i będzie ją podkreślać, a nie przysłaniać. Dlatego jedynym ozdobnym elementem w torebce są oryginalne, plecione, bawełniane paski. Oprócz tego postawiłyśmy na kolory - nasze nowe shopperki znajdziecie w kolorach klasycznych, jak czarny czy szary, oraz w żywych, wiosennych barwach - idealnych do outfitów na cieplejsze dni!

Zdjęcie: torebka typu shopper pasuje do każdej stylizacji!


Przekonana? No to leć do sklepu i wybierz swój kolor!


Zdjęcie: shopperki Baggerki - szeroki wybór kolorów.


Facebook

Ustawienia

Menu

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się