Różowa kosmetyczka damska

Elegancka kosmetyczka damska w formie ściąganego sznurkami worka. Uszyta z miłego w dotyku, różowego weluru z wodoodporną podszewką w kwiaty. Idealna na prezent dla przyjaciółki, siostry czy żony. 

Produkt polski.

Zobacz więcej
129,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 129,00 zł
Marka:
Dodaj do listy życzeń
Ulubione12
Opis

Elegancka, pojemna, super praktyczna!

Nowa wersja naszej bestsellerowej kosmetyczki zrobiona została z miłego w dotyku, szlachetnego weluru. W środku posiada wodoodporną podszewkę ze wzorem w kwiaty. Uszyta została tak, że możesz używać ją dwustronnie - gdy znudzi Ci się jej kolor, wystarczy wywinąć ją na drugą stronę!

Kosmetyczka podróżna

Dzięki formie ściąganego u góry worka kosmetyczka po ściągnięciu zajmuje bardzo mało miejsca, a po otworzeniu okazuje się, że zmieściłaś w niej pół łazienki. Doskonale sprawdzi się jako kosmetyczka podróżna. Spokojnie przewieziesz w niej wszystkie potrzebne na wyjazd kosmetyki, a dzięki długim sznurkom możesz wygodnie zawiesić ją haczyku, czy na ramieniu w drodze do łazienki. Kosmetyczka damska bardzo ładnie wygląda, więc możesz użyć jej również jako koszyk na kosmetyki, np. do makijażu, gdy jesteś w domu!

Wielkim atutem różowej kosmetyczki jest podszewka z wodoodpornej tkaniny. Dzięki niej wszystko utrzymasz w czystości, a w przypadku rozlania się szamponu w kosmetyczce (a wszyscy wiemy, że jest to NAJGROSZA rzecz!) łatwo opanujesz kryzysową sytuację!

Pomysł na prezent dla kobiety

Elegancka kosmetyczka damska to idealny pomysł np. na prezent urodzinowy dla żony, upominek świąteczny dla siostry czy przyjaciółki. Jesteśmy pewni, że ucieszy się z niej również każda nastolatka - jest urocza, kolorowa i bardzo dziewczęca. Śmiało możesz ją podarować jako pierwszą kosmetyczkę dla dziewczynki. 

Zobacz więcej